mitumine.pl

Artykuły na różne tematy na Mitumine.pl

Zabiegi endermologii – czy warto?

Zabiegi endermologii – czy warto? - Mitumine.plEndermologia jest modelującym ciało zabiegiem podciśnieniowym, który pomaga zwalczyć cellulit i nadwagę w wybranych fragmentach ciała. Ujędrnia ciało, odmładza i dodaje sprężystości, a doskonałe efekty można dostrzec zaraz po trzech zabiegach. Jest to obecnie najlepszy sposób na polepszenie kondycji skóry i kształtowanie sylwetki w salonie kosmetycznym.

Masaż wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem z wykorzystaniem specjalistycznej głowicy, która składa się z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, w konsekwencji czego wskazana partia ciała masowana jest zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Pacjentki ubierane są w specjalny strój, żeby zabieg był całkowicie pozbawiony ryzyka i bezbolesny. Endermologia jest w stanie modelować figurę, albo rysy twarzy. Zabieg zajmuje od 10 do 40 minut w zależności od oczekiwań klientki i wybranej partii ciała.

Maszyna Alliance to najnowsza odmiana. Działa znacznie szybciej, niż tradycyjny model. Zmodernizowana głowica do zabiegów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która w tym samym czasie uaktywnia utratę tkanki tłuszczowej. Maszyna Alliance powoduje zmniejszenie tłuszczu, wygładzenie skórki pomarańczowej i wygładzenie skóry. Pacjentka nie odczuwa uczucia bólu i dyskomfortu, prędzej relaksujący masaż, który uruchamia intensywną i natychmiastową stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było wyszczuplone, bez cellulitu, a cera wyglądała na wypoczętą i odmłodzoną.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób aktywizuje odbudowę i tworzenie się odmładzających elementów składowych skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i wykorzystywany w medycynie estetycznej już od wielu lat. Masaż eliminuje także toksyny z organizmu, niwelując obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance skuteczna jest również w zmaganiu się z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to aktualnie najczęściej stosowany masaż dla pięknego ciała – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.