mitumine.pl

Artykuły na różne tematy na Mitumine.pl

Usługi księgowe

Usługi księgowe - Mitumine.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną ofertę dla pracowników służby zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej dedykowanej oferty może wynosić już od 119 zł. Usługi księgowe w pakiecie obejmują m.in. bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz roczne deklaracje podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba nadążać za często zmieniającymi się przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dokładne informacje odnośnie specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych znaleźć można na stronie: https://kuczawska.pl.

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie sprawę, że szczególną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub prowadzących własną działalność koniecznością jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza oferta bierze pod uwagę specyfikę tej profesji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykształconej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na poczet podatku dochodowego, prowadzenie rozliczeń z ZUS, przygotowanie deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów z branży medycznej z uwzględnieniem ich specyfiki. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego kosztami i jesteśmy przygotowani na zróżnicowane potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Bogate doświadczenie we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów potrafimy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników ochrony zdrowia. Dzięki temu nasze usługi zapewniają stuprocentową gwarancję zadowolenia klientów ,którzy zdecydowali się na współpracę z naszym biurem.