mitumine.pl

Artykuły na różne tematy na Mitumine.pl

Murale jako nowa forma reklamy

Murale jako nowa forma reklamy - Mitumine.plMurale bywają elementem urbanistycznej architektury. Jednakowoż trwałe elementy malarskie, umieszczane są na ścianach budowli, betonowych ogrodzeniach lub murach, wpisujących się w miejską przestrzeń. Nietypowe umiejscowienie i przyciągająca wzrok grafika trwale zapadają w pamięć przechodzących tuż przy nich ludzi. Murale są dużymi i w przeciwieństwie do graffiti stałymi pracami graficznymi o szczególnym motto. Mural to dzieło sztuki, to zachwalany obraz na ścianie budynku. Mural przynosi przesłanie. Należne muralowi atrybuty zauważyli specjaliści od marketingu i właściciele przedsiębiorstw, którzy zauważyli, że murale jako reklama to nietypowy sposób na strategię marketingową. Wyjątkowe murale jako reklama przyciągają zainteresowanie.

Logo firmowe w formie muralu

Niedaleko siedziby przedsiębiorstwa znajdują się przeróżne zabudowania. Znakomitym planem na stworzenie nietypowej stylistyki przestrzeni miejskiej, a jednocześnie zafrasowanie mieszkających niedaleko mieszczan jest umieszczenie logo firmy jako mural. Ludzie są przesyceni narzucającymi się reklamami, które naprzykrzają się w wszystkich środkach masowego przekazu. Dostrzegając coś innego, wyciszającego, a jednocześnie zastanawiającego, przechodnie czują naturalną potrzebę pozyskania wiedzy o temacie muralu. Malując logo firmy jako mural, znajdujemy duże grono odbiorców inną, ciekawą drogą.

Reklamy w formie muralu – kto wykonuje na Śląsku?

W unikalnej, śląskiej architekturze, nasyconej budowli z cegły, murale wywierają niespotykanie stylowy efekt. Doskonale wpisujące się w rzeczywistość murale reklamowe na Śląsku tworzone są z poszanowaniem wyjątkowej staranności i poszanowania dla okolicznej tradycji. Żeby uzyskać wiedzę,jak zamówić murale reklamowe na Śląsku i nie tylko, należy odwiedzić stronę http://nietak.eu/logo-firmy-w-formie-muralu. Gustowne, zaskakujące i wywołujące zastanowienie murale są czymś więcej niż reklamą. Są częścią tamtejszej rzeczywistości, który na stałe wpisuje się w architekturę krajobraz okolicy. Mural staje się częścią osiedla, dzielnicowym, miasta. Wyjątkowe murale, zaskakujące terenem oddziaływania są znakomitą reklamą.